Βλέπετε 13–24 από 46 αποτελέσματα
Filter by price
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
Dynamic
DYNAMIC Ηλεκτρική τοστιέρα και grill
SKU:
PG 813C
| Τοστιέρες | |
| Πλάκες τοστιέρας | Ανω πλάκα με πτυχές/ κάτω πλάκα επίπεδη |
| Ισχύς τοστιέρας | 3.6kW |
| Τροφοδοσία τοστιέρας | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις πλάκας | 500x240mm |
| Διαστάσεις τοστιέρας | 525x365x210mm |
| Καθαρό βάρος τοστιέρας | 24Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς τοστιέρας | PG 811C, PG 812C, PG 813A, PG 813C |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-101A
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 7L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 280x460x305mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-101A, EF-102A |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-102A
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3+3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 7+7L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L+10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 570x480x320mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-101A, EF-102A |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-4L-2
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 2.5+2.5kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 4+4L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 6L+6L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 442x395x305mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L-2, EF-6L-2, EF-8L-2 |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-6L
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 6L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 265x415x290mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L, EF-6L, EF-8L |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-6L-2
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3+3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 6+6L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L+10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 550x415x290mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L-2, EF-6L-2, EF-8L-2 |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-81
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 7L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 280x440x315mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-81,EF-82 |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-82
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3+3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 7+7L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L+10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 570x440x315mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-81,EF-82 |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-8L
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3.25kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 8L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 12L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 265x415x340mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L, EF-6L, EF-8L |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-8L-2
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3.25+3.25kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 8+8L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 12L+12L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 550x415x340mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L-2, EF-6L-2, EF-8L-2 |
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-1
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 1350W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V-240V/50HZ |
| Χωρητικότητα/L συσκευής βάφλας/κρέπας | 1L |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 435x255x300mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 12Kg |
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-1S
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 1300W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 538x250x313mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 8.5Kg |