Προβάλλονται όλα - 2 αποτελέσματα
Filter by price
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
Swedlinghaus
SWEDLINGHAUS AF 350 INGR black Ζαμπονομηχανή με γρανάζι
SKU:
AF 350 INGR
6.400,00 €
| Ζαμπονομηχανές | |
| Λειτουργία | Με γρανάζι |
| Διαστάσεις πλατώ | 300x260mm |
| Ισχύς ζαμπονομηχανής hp | 0.50HP |
| Πάχος κοπής | 0-16mm |
| Διαστάσεις μηχανής | 620x450x620x850x580mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς | AF 350 INGR με γρανάζι και επιλογή χρώματος/ AF 350 INGR με τεφλόν όλη η μηχανή |
| Μηχάνημα | |
| Λάμα | 350mm |
SWEDLINGHAUS AF GR 220 Ζαμπονομηχανή με ιμάντα
SKU:
AF GR 220
700,00 €
| Ζαμπονομηχανές | |
| Λειτουργία | Με ιμάντα |
| Διαστάσεις πλατώ | 190x160mm |
| Ισχύς ζαμπονομηχανής hp | 0.35HP |
| Πάχος κοπής | 0-15mm |
| Βάρος ζαμπονομηχανής | 14Kg |
| Διαστάσεις μηχανής | 420x280x375x530x430mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς | AF 220 GR, ΑF 250 GR, AF 275 GR, AF 300 GR, AF 330 GR, AF 350 GR |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά ζαμπονομηχανής | Μηχανή χειρός (στυλ αντίκας) κόβει κυρίως προσούτο & παντός τύπου μεγάλα αλλαντικά. Ειδικός ενσωματωμένος μηχανισμός για ακόνισμα μαχαιριού. Στεφάνι ασφαλείας μαχαιρίου. Ρυθμιστής φετών μεγάλης ακρίβειας. Κίνηση με οδοντωτό ιμάντα. Ειδική βάση με διπλή μπάρα συγκράτησης προϊόντος.Ιδανική για Ιταλικά εστιατόρια, Delicatessen, καταστήματα αλλαντικών Προαιρατικά: Βάση ζαμπονομηχανής |
| Μηχάνημα | |
| Λάμα | 220mm |