Βλέπετε 229–240 από 383 αποτελέσματα
Filter by price
Filter by Brand
Alfa ElviomexAlfa Elviomex 8
ArtemisArtemis 3
Bambas FrostBambas Frost 177
CrystalCrystal 31
DihrDihr 12
DynamicDynamic 46
FagorFagor 81
FamaFama 1
FiammaFiamma 2
FriconFricon 16
IsikgazIsikgaz 1
JohnyJohny 16
KunbaKunba 4
MarenoMareno 86
Niki InoxNiki Inox 16
NorthNorth 84
RationalRational 13
SirmanSirman 9
SwedlinghausSwedlinghaus 2
UnoxUnox 33
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
-
NORTH Διπλή φριτέζα υγραερίου
3.016,00 €Original price was: 3.016,00 €.2.413,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.413,00 €. -
UNOX Φούρνος CHEFTOP MIND.Maps™ BIG ONE Electric 20 GN 1/1
14.200,00 €
-
FRICON Chest Freezer THC 220
Shop
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-101A
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 7L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 280x460x305mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-101A, EF-102A |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-102A
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3+3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 7+7L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L+10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 570x480x320mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-101A, EF-102A |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-4L-2
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 2.5+2.5kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 4+4L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 6L+6L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 442x395x305mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L-2, EF-6L-2, EF-8L-2 |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-6L
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 6L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 265x415x290mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L, EF-6L, EF-8L |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-6L-2
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3+3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 6+6L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L+10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 550x415x290mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L-2, EF-6L-2, EF-8L-2 |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-81
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 7L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 280x440x315mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-81,EF-82 |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-82
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3+3kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 7+7L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 10L+10L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 570x440x315mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-81,EF-82 |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-8L
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3.25kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 8L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 12L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 265x415x340mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L, EF-6L, EF-8L |
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-8L-2
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3.25+3.25kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 8+8L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 12L+12L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 550x415x340mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L-2, EF-6L-2, EF-8L-2 |
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-1
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 1350W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V-240V/50HZ |
| Χωρητικότητα/L συσκευής βάφλας/κρέπας | 1L |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 435x255x300mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 12Kg |
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-1S
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 1300W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 538x250x313mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 8.5Kg |
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-2S


















