Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
Filter by Brand
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
-
BAMBAS Θερμαινόμενη βιτρίνα επιδαπέδια μήκος 110
1.130,00 €Original price was: 1.130,00 €.960,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 960,50 €. -
BAMBAS Ψυγείο πάγκος Compact με συρταριέρες GN
1.784,00 €Original price was: 1.784,00 €.1.516,40 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1.516,40 €. -
BAMBAS Μπαιν μαρί επιτραπέζιο με βιτρίνα για 4 λεκανάκια GN1/1
982,00 €Original price was: 982,00 €.834,70 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 834,70 €.
Vacuum Επιδαπέδια
KUNBA DZ-400/2E vacuum επιδαπέδιο ρηχό
SKU:
DZ-400/2E
2.300,00 €
| Vacuum | |
| Μήκος κόλλησης | 390mm |
| Πλάτος σφράγισης | 10mm |
| Σφράγιση θερμότητας | 0.7Kw |
| Θάλαμος | 160mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz |
| Ισχύς vacuum | 0.9kw |
| Αντλία | 20m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | Καθαρό βάρος 70kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-400/2Ε, DZ-400/2Ε/20, DZ-400/2Ε/20 αέριο |
