Προβάλλονται όλα - 3 αποτελέσματα
Filter by price
Filter by Brand
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
Vacuum Επιτραπέζια
DYNAMIC vacuum επιτραπέζιο
SKU:
DZ-450A
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 440mm |
| Πάχος κόλλησης | 10mm |
| Θάλαμος | 460x450mm |
| Βάθος Θαλάμου με καπάκι | 170/220mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz |
| Ισχύς vacuum | 0.75kw |
| Αντλία | 20m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 560x520x490mm/ Καθαρό βάρος 64 κιλά |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά vacuum | Κύκλος παραγωγής 1-2 φορές/λεπτό |
KUNBA DZ-260/PD vacuum επιτραπέζιο
SKU:
DZ-260/PD vacuum επιτραπέζιο
1.500,00 €
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 260mm |
| Πάχος κόλλησης | 5mm |
| Θάλαμος | Βάθος θαλάμου με καπάκι 105mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz, 110v/60hz |
| Ισχύς vacuum | 0,37Kw |
| Αντλία | 14.4m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 502x330x380mm/ Καθαρό βάρος 37.2Kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά vacuum | Ισχύς θερμοσφράγισης κινητήρα 0,18kW. Ισχύς θερμότητας σφράγισης 0,15kw. Κύκλος μηχανής 25-60 δευτ. |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-260/PD, DZ-300/PD,DZ-400/ZT20, DZ-450/ZT, DZ-500/ΖΤ |
KUNBA DZ-300/PD vacuum επιτραπέζιο
SKU:
DZ-300/PD vacuum επιτραπέζιο
1.700,00 €
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 300mm |
| Πάχος κόλλησης | 5mm |
| Θάλαμος | 110mm Βάθος θαλάμου με καπάκι |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz, 110V/60HZ |
| Ισχύς vacuum | 0,37Kw |
| Αντλία | 14.4m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 525x400x380mm/ Καθαρό βάρος 40Kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά vacuum | Απόλυτο κενό 0,05hpa. Ισχύς σφράγισης κινητήρα 0,18kw. Ισχύς σφράγισης θερμότητας 0,15kw. Κύκλος μηχανής 35-70 δευτ. |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-260/PD, DZ-300/PD,DZ-400/ZT20, DZ-450/ZT, DZ-500/ΖΤ |

