Βλέπετε 265–276 από 383 αποτελέσματα
Filter by price
Filter by Brand
Alfa ElviomexAlfa Elviomex 8
ArtemisArtemis 3
Bambas FrostBambas Frost 177
CrystalCrystal 31
DihrDihr 12
DynamicDynamic 46
FagorFagor 81
FamaFama 1
FiammaFiamma 2
FriconFricon 16
IsikgazIsikgaz 1
JohnyJohny 16
KunbaKunba 4
MarenoMareno 86
Niki InoxNiki Inox 16
NorthNorth 84
RationalRational 13
SirmanSirman 9
SwedlinghausSwedlinghaus 2
UnoxUnox 33
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
Shop
FRICON Vertical Display Cabinet UPD FV 140
SKU:
Vertical Display Cabinet UPD FV 140
| GENERAL DATA* | Automatic Defrost (AD) |
|---|---|
| Outer Lenght | 1400 mm |
| Outer Height | 2370 mm |
| Outer Depth | 741 mm |
| Gross Capacity | 496 Lts |
| Net Capacity | 340 Lts |
| Display Area | 0,77 m² |
| Refrigerant | R290 |
| Climatic Conditions | 3L1 |
| Energy Characteristics | 220-240V / 50Hz |
| Power Consumption | – |
| Energy Efficiency | |
| Insulation Thickness | – |
| Lids | Lid – Glass |
| Inner Temperature Range | -24ºC to -16ºC (-11,2 ⁰F / 3,2 ⁰F) |
FRICON Vertical Display Cabinet UPD FV 250
SKU:
Vertical Display Cabinet UPD FV 250
| GENERAL DATA* | Automatic Defrost (AD) |
|---|---|
| Outer Lenght | 2508 mm |
| Outer Height | 2370 mm |
| Outer Depth | 760 mm |
| Gross Capacity | 914 Lts |
| Net Capacity | 631 Lts |
| Display Area | 1,36 m² |
| Refrigerant | R290 |
| Climatic Conditions | 3L1 |
| Energy Characteristics | 220-240V / 50Hz |
| Power Consumption | – |
| Energy Efficiency | |
| Insulation Thickness | – |
| Lids | door – Glass |
| Inner Temperature Range | -24ºC to -16ºC (-11,2 ⁰F / 3,2 ⁰F) |
FRICON Vertical Display Cabinet WD 250
SKU:
Vertical Display Cabinet WD 250
| GENERAL DATA* | Chiller (+) | Freezer (-) |
|---|---|
| Outer Width | 2510 mm |
| Outer Height | 2285 mm |
| Outer Depth | 900 mm |
| Gross Capacity | 2663 L (94 Ft³) |
| Net Capacity | 1635 L (57,7 Ft³) |
| Display Area | 2,91 m² |
| Refrigerant | R290 |
| Climatic Conditions | 3M1 (+) 3L1 (-) |
| Energy Characteristics | 400V/50Hz 11.6A 2230W (+) 400V/50Hz 14.2A 3322W (-) |
| Power Consumption | – |
| Energy Efficiency | |
| Insulation Thickness | – |
| Lids | Door – Glass |
| Inner Temperature Range | 0 ⁰C / 8 ⁰C (+) (32 ⁰F / 46,4 ⁰F) (+)-24 ⁰C / -16 ⁰C (-) (-11,2 ⁰F / 3,2 ⁰F) (-) |
JOHNY Hot Dog Ρόλλερ
SKU:
ΑΚ / 10 - R5
-
Μοντέλο:ΑΚ/10-R5
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:1000W + MOTOR POWER 15,7W
-
Καθαρό Βάρος:9,380 Kg
-
Μεικτό Βάρος:10,400 Kg
-
Διαστάσεις:L:500 W:240 H:180 (mm)
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY Hot Dog Ρόλλερ
SKU:
AK / 10 - R7 F
484,00 € – 545,60 €Price range: 484,00 € through 545,60 €
-
Μοντέλο:AK/10-R7 F
-
Στροφές ανά λεπτό:4,5 RPM
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:1540W + MOTOR POWER 15W
-
Καθαρό Βάρος:13,260 kg
-
Μεικτό Βάρος:14,540 Kg
-
Διαστάσεις:L:530 W:330 H:230 (mm)
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY Hot Dog Εστία
SKU:
AK/ 1 - E
-
Μοντέλο:AK/1-E
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:1000W
-
Καθαρό Βάρος:4,620 Kg
-
Μεικτό Βάρος:5,100 Kg
-
Διαστάσεις:L:260 W:295 H:290 (mm)
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY ΦΡΑΠΙΕΡΑ
SKU:
ΑΚ/20 AUTO
-
Μοντέλο:ΑΚ/20
-
Στροφές ανά λεπτό:15.000/20.000 RPM
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:400W
-
Καθαρό Βάρος:4,360 kg
-
Μεικτό Βάρος:4,770 kg
-
Διαστάσεις:L:175 W:195 H:485 (mm)
-
Μέγιστη Χωρητικότητα:1000ml
-
Kαθαρή Χωρητικότητα:500ml
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY ΦΡΑΠΙΕΡΑ
SKU:
AK / 20
-
Μοντέλο:ΑΚ/20 AUTO My Johny
-
Στροφές ανά λεπτό:18.600/26.000 RPM
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:400W
-
Καθαρό Βάρος:4,360 Kg
-
Μεικτό Βάρος:4,770 Kg
-
Διαστάσεις:L:175 W:195 H:485 (mm)
-
Μέγιστη Χωρητικότητα:1000ml
-
Kαθαρή Χωρητικότητα:500ml
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY Φρυγανιέρα
SKU:
AK / 11 F
-
Μοντέλο:AK/11 F
-
Στροφές ανά λεπτό:4,5 RPM
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:3000W + MOTOR POWER 16W
-
Καθαρό Βάρος:18,210 Kg
-
Μεικτό Βάρος:19,930 Kg
-
Διαστάσεις:L:400 W:550 H:390 (mm)
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY Φραπιέρα 2 ταχυτήτων
SKU:
ΑΚ/2-2Τ ECO
-
Μοντέλο:ΑΚ/2-2Τ ECO
-
Στροφές ανά λεπτό:18.600/26.000 RPM
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:400W
-
Καθαρό Βάρος:4,120 Kg
-
Μεικτό Βάρος:4,600 Kg
-
Διαστάσεις:L:170 W:175 H:465 (mm)
-
Μέγιστη Χωρητικότητα:1000ml
-
Kαθαρή Χωρητικότητα:500ml
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY Φραπιέρα 5 ταχυτήτων
SKU:
ΑΚ/2 - 5ΤΑ ECO
143,44 € – 162,80 €Price range: 143,44 € through 162,80 €
-
Μοντέλο:ΑΚ/2-5ΤΑ ECO
-
Στροφές ανά λεπτό:1000 RPM
-
Volts:100-240V
-
Ισχύς Κινητήρα:400W
-
Καθαρό Βάρος:5,000 Kg
-
Μεικτό Βάρος:4,800 Kg
-
Διαστάσεις:L:170 W:175 H:465 (mm)
-
Μέγιστη Χωρητικότητα:1000ml
-
Kαθαρή Χωρητικότητα:500ml
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY Φραπιέρα επιτοίχια 2 ταχυτήτων
SKU:
ΑΚ/4-2Τ ΕΠΙΤΟΙΧΙΑ ECO
-
Μοντέλο:AK/4-2T ECO
-
Στροφές ανά λεπτό:18.600/26.000 RPM
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:400W
-
Καθαρό Βάρος:2,150 Kg
-
Μεικτό Βάρος:2,600 Kg
-
Διαστάσεις:L:130 W:130 H:350 (mm)
-
Μέγιστη Χωρητικότητα:1000ml
-
Kαθαρή Χωρητικότητα:500ml
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος


















