Βλέπετε 1–12 από 44 αποτελέσματα
Filter by price
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
-
NORTH Διπλή φριτέζα υγραερίου
3.016,00 €Original price was: 3.016,00 €.2.413,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.413,00 €. -
UNOX Φούρνος CHEFTOP MIND.Maps™ BIG ONE Electric 20 GN 1/1
14.200,00 €
-
FRICON Chest Freezer THC 220
Dynamic
DYNAMIC Bain Marie
SKU:
BM-1/2
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1200W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 577x340x240mm. GN 1/2: 325x265mm. |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Θερμοκρασία: 30℃-85℃. |
DYNAMIC BM-1/1 Bain Marie
SKU:
BM-1/1
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1200W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 577x340x240mm. GN 1/1: 530x325mm. |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Θερμοκρασία: 30℃-85℃. |
DYNAMIC Πολυκοπτικό μηχάνημα
SKU:
HLC-300
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 0,75Hp |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V |
| Στροφές Μηχανήματος | 600rpm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 480x225x580mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 46kg |
DYNAMIC Πλατώ ψησίματος επαγγελματικό
SKU:
EG-360D
| Πλατώ ψησίματος-Επαγωγικές Εστίες | |
| Ισχύς πλατώ-εστίας | 3+3+3kw |
| Τροφοδοσία πλατώ-εστίας | 220V |
| Επιφάνεια ψησίματος mm | 900x600mm |
| Διαστάσεις πλατώ-εστίας | 920x620x350mm |
DYNAMIC Πλατώ ψησίματος επαγγελματικό
SKU:
VEG-833
| Πλατώ ψησίματος-Επαγωγικές Εστίες | |
| Ισχύς πλατώ-εστίας | 2.72kw |
| Τροφοδοσία πλατώ-εστίας | 220V |
| Επιφάνεια ψησίματος mm | 500x350mm |
| Διαστάσεις πλατώ-εστίας | 550x400x240mm |
DYNAMIC Πλατώ ψησίματος επαγγελματικό
SKU:
VEG-835
| Πλατώ ψησίματος-Επαγωγικές Εστίες | |
| Ισχύς πλατώ-εστίας | 2×2.72kw |
| Τροφοδοσία πλατώ-εστίας | 220V |
| Επιφάνεια ψησίματος mm | 730x400mm |
| Διαστάσεις πλατώ-εστίας | 730x460x240mm |
DYNAMIC Πλατώ ψησίματος επαγγελματικό
SKU:
VEG-836
| Πλατώ ψησίματος-Επαγωγικές Εστίες | |
| Ισχύς πλατώ-εστίας | 2×2.72kw |
| Τροφοδοσία πλατώ-εστίας | 220V |
| Επιφάνεια ψησίματος mm | 730x400mm |
| Διαστάσεις πλατώ-εστίας | 730x460x240mm |
DYNAMIC Ζαμπονομηχανή
SKU:
MS-250
| Ζαμπονομηχανές | |
| Λειτουργία | Με ιμάντα |
| Ισχύς ζαμπονομηχανής hp | 0.32HP |
| Πάχος κοπής | 0-10mm |
| Τροφοδοσία ζαμπονομηχανής | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις μηχανής | 490x390x380mm |
| Μηχάνημα | |
| Λάμα | 250mm |
DYNAMIC Ζαμπονομηχανή
SKU:
MS-300
| Ζαμπονομηχανές | |
| Λειτουργία | Με ιμάντα |
| Ισχύς ζαμπονομηχανής hp | 0.42HP |
| Πάχος κοπής | 0-15mm |
| Τροφοδοσία ζαμπονομηχανής | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις μηχανής | 530x460x460mm |
| Μηχάνημα | |
| Λάμα | 300mm |
DYNAMIC Ηλεκτρική τοστιέρα και grill
SKU:
PG 811C
| Τοστιέρες | |
| Πλάκες τοστιέρας | Ανω πλάκα με πτυχές/ κάτω πλάκα επίπεδη |
| Ισχύς τοστιέρας | 1.8kW |
| Τροφοδοσία τοστιέρας | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις πλάκας | 240x240mm |
| Διαστάσεις τοστιέρας | 305x365x210mm |
| Καθαρό βάρος τοστιέρας | 12Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς τοστιέρας | PG 811C, PG 812C, PG 813A, PG 813C |
DYNAMIC Ηλεκτρική τοστιέρα και grill
SKU:
PG 812C
| Τοστιέρες | |
| Πλάκες τοστιέρας | Ανω πλάκα με πτυχές/ κάτω πλάκα επίπεδη |
| Ισχύς τοστιέρας | 2.2kW |
| Τροφοδοσία τοστιέρας | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις πλάκας | 360x240mm |
| Διαστάσεις τοστιέρας | 430x365x210mm |
| Καθαρό βάρος τοστιέρας | 18Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς τοστιέρας | PG 811C, PG 812C, PG 813A, PG 813C |
DYNAMIC Ηλεκτρική τοστιέρα και grill
SKU:
PG 813A
| Τοστιέρες | |
| Πλάκες τοστιέρας | Ανω πλάκα με πτυχές/ κάτω πλάκα πτυχές |
| Ισχύς τοστιέρας | 3.6kW |
| Τροφοδοσία τοστιέρας | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις πλάκας | 500x240mm |
| Διαστάσεις τοστιέρας | 525x365x210mm |
| Καθαρό βάρος τοστιέρας | 24Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς τοστιέρας | PG 811C, PG 812C, PG 813A, PG 813C |