Βλέπετε 25–36 από 44 αποτελέσματα
Filter by price
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
Dynamic
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-2S
DYNAMIC φούρνος κυκλοθερμικός
SKU:
EC01-E
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 6000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 880x800x600mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 65kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Θερμοκρασία: 0℃-300℃. Χρονοδιακόπτης. Θάλαμος: 620x422x448mm. 4 σχάρες. Διαστάσεις σχάρας 600x400mm |
DYNAMIC Επαγωγική εστία
SKU:
IC-35A
| Πλατώ ψησίματος-Επαγωγικές Εστίες | |
| Ισχύς πλατώ-εστίας | 3500W |
| Τροφοδοσία πλατώ-εστίας | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις πλατώ-εστίας | 450x350x145mm. Βάρος 5.2kg |
DYNAMIC Επαγωγική εστία
SKU:
IC-50A
| Πλατώ ψησίματος-Επαγωγικές Εστίες | |
| Ισχύς πλατώ-εστίας | 5000W |
| Τροφοδοσία πλατώ-εστίας | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις πλατώ-εστίας | 380x500x20mm. Βάρος 5.8kg |
DYNAMIC Φρυγανιέρα επαγγελματική
SKU:
ET-4
| Φρυγανιέρες | |
| Ισχύς φρυγανιέρας | 1800W |
| Τροφοδοσία φρυγανιέρας | 220V-240V/50HZ |
| Υποδοχή ψωμιού | 4 |
| Χρόνος ψησίματος | 0-5min |
| Διαστάσεις φρυγανιέρας | 315x270x220mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς σε φρυγανιέρες | ET-4 με 2 ή 4 θέσεις ψησίματος, ET-6 με 4 ή 6 θέσεις ψησίματος |
DYNAMIC Φρυγανιέρα επαγγελματική
SKU:
ET-6
| Φρυγανιέρες | |
| Ισχύς φρυγανιέρας | 2500W |
| Τροφοδοσία φρυγανιέρας | 220V-240V/50HZ |
| Υποδοχή ψωμιού | 6 |
| Χρόνος ψησίματος | 0-5min |
| Διαστάσεις φρυγανιέρας | 468x418x387mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς σε φρυγανιέρες | ET-4 με 2 ή 4 θέσεις ψησίματος, ET-6 με 4 ή 6 θέσεις ψησίματος |
DYNAMIC Φρυγανιέρα επαγγελματική φουρνάκι
SKU:
MET-300
| Φρυγανιέρες | |
| Ισχύς φρυγανιέρας | 2.45kw |
| Τροφοδοσία φρυγανιέρας | 220V-240V/50HZ |
| Διαστάσεις φρυγανιέρας | 368x418x387mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς σε φρυγανιέρες | MET-300, MET-450 |
DYNAMIC Φρυγανιέρα επαγγελματική φουρνάκι
SKU:
MET-450
| Φρυγανιέρες | |
| Ισχύς φρυγανιέρας | 2.60kw |
| Τροφοδοσία φρυγανιέρας | 220V-240V/50HZ |
| Διαστάσεις φρυγανιέρας | 468x418x387mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς σε φρυγανιέρες | MET-300, MET-450 |
DYNAMIC Ταχυζυμωρήριο 10 λίτρων
SKU:
HS-10L
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1100W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 10l |
| Στροφές Μηχανήματος | ανάδευσης 110-285 rpm/ μπωλ 11-24 rpm |
| Κάδος Μηχανήματος | 15L |
| Ζύμη max. | 5Kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 630x340x600mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 65kg |
DYNAMIC Ταχυζυμωρήριο 23 λίτρων
SKU:
SH20A
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1500W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V, 50HZ/60HZ |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 23l |
| Στροφές Μηχανήματος | 260,125/30 rpm γάτζος/κάδος) |
| Ζύμη max. | 8Kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 830x530x880mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 150kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | SH20AS, HS30S, HS50S |
DYNAMIC Ταχυζυμωρήριο 28 λίτρων
SKU:
HG30S
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1300/1700W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 380V, 50HZ/60HZ |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 28l |
| Στροφές Μηχανήματος | 230/150, 23/15 rpm γάτζος/κάδος) |
| Ζύμη max. | 12.5Kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 850x430x940mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 167kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | SH20AS, HG30S, HG50S |
DYNAMIC Ταχυζυμωρήριο 66 λίτρων
SKU:
HG50S
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 2.800/3.600W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 380V, 50HZ/60HZ |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 66l |
| Στροφές Μηχανήματος | 240,120/24,12 rpm γάτζος/κάδος) |
| Ζύμη max. | 25Kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 1030x580x1230mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 275kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | SH20AS, HG30S, HG50S |