Βλέπετε 37–44 από 44 αποτελέσματα
Filter by price
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
Dynamic
DYNAMIC IB-270TV Μίξερ Χειρός
SKU:
IB-270TV
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 270W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50Ηz |
| Στροφές Μηχανήματος | 4000-16000rpm |
| Παραγωγή Μηχανήματος | 10Lt. |
| Άξονας | 160mm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 190x90x245mm |
DYNAMIC Μίξερ Χειρός
SKU:
IB-250EV
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 250W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50Ηz |
| Στροφές Μηχανήματος | 4000-16000rpm |
| Παραγωγή Μηχανήματος | 10Lt. |
| Άξονας | 190mm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 190x90x245mm |
DYNAMIC Μαχαίρι κοπής γύρου με μπαταρία
SKU:
KS100C
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 80W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | Lion Battery 12V |
| Παραγωγή Μηχανήματος | 60Kg/h |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 205x195x165mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 1.25kg |
| Λάμα | Ø100mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | KS100C, KS100Ε, KS80S |
DYNAMIC Μπλέντερ με κανάτα
SKU:
GB-A100
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 2000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | AC/DC 240 Volts |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 2L |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 196x228x444mm/ Βάρος 4.5kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Διαστάσεις (M*B*Y) με συσκευασία 362x253x251mm. Εγγύηση ανταλλακτικών καλής λειτουργίας ενός (1) έτους. Η εγγύηση δεν καλύπτει την κανάτα. |
DYNAMIC Κρεπιέρα επαγγελματική
SKU:
EC-1
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 3000W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V-240V/50HZ |
| Διάμετρος δίσκου mm συσκευής βάφλας/κρέπας | 400mm |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 450x490x225mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 23Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς συσκευών βάφλας/κρέπας | EC-1Μονή πλάκα/ EC-2 Διπλή πλάκα |
DYNAMIC Κρεπιέρα επαγγελματική
SKU:
EC-2
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 3+3000W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V-240V/50HZ |
| Διάμετρος δίσκου mm συσκευής βάφλας/κρέπας | 400+400mm |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 890x490x225mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 47Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς συσκευών βάφλας/κρέπας | EC-1Μονή πλάκα/ EC-2 Διπλή πλάκα |
DYNAMIC Mixer Ζαχαροπλαστικής 7.5 λίτρων λευκό
SKU:
CS-B7A
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 0,3Kw |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 7.5l |
| Ζύμη max. | 0.8kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 400x250x410mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 22Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | CS-B5A, CS-B7A, CS-B10L |
DYNAMIC vacuum επιτραπέζιο
SKU:
DZ-450A
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 440mm |
| Πάχος κόλλησης | 10mm |
| Θάλαμος | 460x450mm |
| Βάθος Θαλάμου με καπάκι | 170/220mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz |
| Ισχύς vacuum | 0.75kw |
| Αντλία | 20m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 560x520x490mm/ Καθαρό βάρος 64 κιλά |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά vacuum | Κύκλος παραγωγής 1-2 φορές/λεπτό |