Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
Filter by Brand
DihrDihr 1
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
-
NORTH Διπλή φριτέζα υγραερίου
3.016,00 €Original price was: 3.016,00 €.2.413,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.413,00 €. -
UNOX Φούρνος CHEFTOP MIND.Maps™ BIG ONE Electric 20 GN 1/1
14.200,00 €
-
FRICON Chest Freezer THC 220
Πλυντήρια Hood (Καμπάνα)
DIHR πλυντήριο πιάτων τύπου απορροφητήρα
SKU:
HT 11 I T
| EXTERNAL DIMENSIONS | |
| width | 720 mm |
| depth | 735 mm |
| height | 1445/1880(open hood) mm |
| WEIGHT | 100 kg |
| VOLTAGE | 400V 3N 50Hz |
| POWER REQUIRED | 10120 W |
| WATER HARDNESS | 2-8 °F |
| INLET WATER PRESSURE | 200-400 kPa |
| plates diameter (LS version) | 410 mm |
| Trays max. height | GASTRONORM 1/1 (530×325) |
| RACK DIMENSIONS | 500X500 mm |
| RACK EQUIPMENT | 2XC40 – 1XC44 – 2X15060 |
| WASHING CYCLES | 1(50) 2(80) 4(180) 3(120) |
| WATER SUPPLY 55°C | |
| racks/h(*)(¹ | 72 45 30 20 |
| WATER SUPPLY 10°C | |
| racks/h(*)(¹) | 31 31 30 20 |
| WATER CONSUMPTION / CYCLE (water pressure 200kPa) | 2.8 l |
| BOILER CAPACITY | 10 L |
| BOILER HEATING ELEMENT | 9000W |
| RINSING TEMPERATURE (SET) | 85°C |
| TANK CAPACITY | 30 L |
| TANK HEATING ELEMENT | 2700 W |
| TANK TEMPERATURE (SET) | 55°C |
| PUMP POWER | 1120 W(630 L/min***) |
| DRAIN PUMP (optional) | 25 W h MAX 0.8m (40 L/min***) |
| NOISE | 63,6±0.7 dB(A) |