Βλέπετε 361–372 από 641 αποτελέσματα
Filter by price
Filter by Brand
Alfa ElviomexAlfa Elviomex 8
ArtemisArtemis 3
Bambas FrostBambas Frost 177
CrystalCrystal 31
DihrDihr 12
DynamicDynamic 46
FagorFagor 81
FamaFama 1
FiammaFiamma 2
FriconFricon 16
IsikgazIsikgaz 1
JohnyJohny 16
KunbaKunba 4
MarenoMareno 86
Niki InoxNiki Inox 16
NorthNorth 84
RationalRational 13
SirmanSirman 9
SwedlinghausSwedlinghaus 2
UnoxUnox 33
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
-
BAMBAS Θερμαινόμενη βιτρίνα επιδαπέδια μήκος 110
1.130,00 €Original price was: 1.130,00 €.960,50 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 960,50 €. -
BAMBAS Ψυγείο πάγκος Compact με συρταριέρες GN
1.784,00 €Original price was: 1.784,00 €.1.516,40 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 1.516,40 €. -
BAMBAS Μπαιν μαρί επιτραπέζιο με βιτρίνα για 4 λεκανάκια GN1/1
982,00 €Original price was: 982,00 €.834,70 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 834,70 €.
Shop
JOHNY συσκευή για ψωμάκια μαζί εστία βρασμού για Hot Dog
SKU:
AK / 1 - ΑP3
-
Μοντέλο:AK/1-AP3 Ατμού
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:2000W
-
Καθαρό Βάρος:9,810 Kg
-
Μεικτό Βάρος:10,960 Kg
-
Διαστάσεις:L:490 W:295 H:400 (mm)
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY συσκευή για ψωμάκια μαζί εστία βρασμού για Hot Dog
SKU:
AK / 1 - EP3
-
Μοντέλο:AK/1-EP3
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:2000W
-
Καθαρό Βάρος:8,245 Kg
-
Μεικτό Βάρος:9,570 Kg
-
Διαστάσεις:L:490 W:295 H:325 (mm)
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY ΜΠΛΕΝΤΕΡ 6 ταχυτήτων
SKU:
AK / 12 AUT
-
Μοντέλο:AK/12 AUT
-
Στροφές ανά λεπτό:MAX 30.000 RPM
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:1600W
-
Καθαρό Βάρος:5,040 Kg
-
Μεικτό Βάρος:5,825 Kg
-
Διαστάσεις:L:180 W:245 H:450 (mm)
-
Μέγιστη Χωρητικότητα:2,5 lt
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY Μπλέντερ 2 ταχυτήτων
SKU:
AK / 12 ECO
-
Μοντέλο:AK/12 ECO
-
Στροφές ανά λεπτό:12.000/22.000 RPM
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:1200W
-
Καθαρό Βάρος:4,600 Kg
-
Μεικτό Βάρος:5,280 Kg
-
Διαστάσεις:L:180 W:245 H:450 (mm)
-
Μέγιστη Χωρητικότητα:2,5 lt
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
JOHNY εστία δημιουργίας ατμού για Hot Dog
SKU:
AK / 1-A
-
Μοντέλο:AK/1-A
-
Volts:AC220-240V/50-60Hz
-
Ισχύς Κινητήρα:1000W
-
Καθαρό Βάρος:5,905 Kg
-
Μεικτό Βάρος:6,805 Kg
-
Διαστάσεις:L:260 W:295 H:400 (mm)
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
KUNBA DZ-260/PD vacuum επιτραπέζιο
SKU:
DZ-260/PD vacuum επιτραπέζιο
1.500,00 €
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 260mm |
| Πάχος κόλλησης | 5mm |
| Θάλαμος | Βάθος θαλάμου με καπάκι 105mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz, 110v/60hz |
| Ισχύς vacuum | 0,37Kw |
| Αντλία | 14.4m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 502x330x380mm/ Καθαρό βάρος 37.2Kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά vacuum | Ισχύς θερμοσφράγισης κινητήρα 0,18kW. Ισχύς θερμότητας σφράγισης 0,15kw. Κύκλος μηχανής 25-60 δευτ. |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-260/PD, DZ-300/PD,DZ-400/ZT20, DZ-450/ZT, DZ-500/ΖΤ |
KUNBA DZ-300/PD vacuum επιτραπέζιο
SKU:
DZ-300/PD vacuum επιτραπέζιο
1.700,00 €
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Μήκος κόλλησης | 300mm |
| Πάχος κόλλησης | 5mm |
| Θάλαμος | 110mm Βάθος θαλάμου με καπάκι |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz, 110V/60HZ |
| Ισχύς vacuum | 0,37Kw |
| Αντλία | 14.4m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | 525x400x380mm/ Καθαρό βάρος 40Kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά vacuum | Απόλυτο κενό 0,05hpa. Ισχύς σφράγισης κινητήρα 0,18kw. Ισχύς σφράγισης θερμότητας 0,15kw. Κύκλος μηχανής 35-70 δευτ. |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-260/PD, DZ-300/PD,DZ-400/ZT20, DZ-450/ZT, DZ-500/ΖΤ |
KUNBA DZ-400/2E vacuum επιδαπέδιο ρηχό
SKU:
DZ-400/2E
2.300,00 €
| Vacuum | |
| Μήκος κόλλησης | 390mm |
| Πλάτος σφράγισης | 10mm |
| Σφράγιση θερμότητας | 0.7Kw |
| Θάλαμος | 160mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 220V/50Hz |
| Ισχύς vacuum | 0.9kw |
| Αντλία | 20m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | Καθαρό βάρος 70kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-400/2Ε, DZ-400/2Ε/20, DZ-400/2Ε/20 αέριο |
KUNBA DZ-500/2SA vacuum διπλού θαλάμου
SKU:
DZ-500/2SA
2.700,00 €
| Vacuum | |
| Λειτουργία Vacuum | Εσωτερικής αναρρόφησης-Διπλού θαλάμου |
| Τοποθέτηση | Επιδαπέδιο |
| Μήκος κόλλησης | 490mm |
| Πλάτος σφράγισης | 10mm |
| Σφράγιση θερμότητας | 0.9Kw |
| Θάλαμος | 40mm |
| Τροφοδοσία vacuum | 380V/50Hz |
| Ισχύς vacuum | 0.75kw |
| Αντλία | 40m³/h |
| Διαστάσεις vacuum | Καθαρό βάρος 182kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς vacuum | DZ-500/2SA, DZ-600/2SA, DZ-700/2SA |


















