Προβάλλονται όλα - 9 αποτελέσματα
Filter by price
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
-
NORTH Διπλή φριτέζα υγραερίου
3.016,00 €Original price was: 3.016,00 €.2.413,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.413,00 €. -
UNOX Φούρνος CHEFTOP MIND.Maps™ BIG ONE Electric 20 GN 1/1
14.200,00 €
-
FRICON Chest Freezer THC 220
Sirman
SIRMAN BLITZ Πολτοποιητής Cutter μηχάνημα 3.2LT
SKU:
BLITZ
1.000,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 370W- 0,50Hp |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 230V/50Ηz/1ph |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 3.2Lt |
| Στροφές Μηχανήματος | 2800rpm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 240x240x355mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 8kg |
SIRMAN C-4 Πολτοποιητής Cutter μηχάνημα 4LT
SKU:
C-4
1.300,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 600W/ 0.8Hp |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 230V |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 4Lt |
| Στροφές Μηχανήματος | 2800rpm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 160x310x305x365x255mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 11kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | C-4, C-6, C-9VV |
SIRMAN C-6 Πολτοποιητής Cutter μηχάνημα 6LT
SKU:
C-6
1.700,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 600W/ 0.8Hp |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 230V |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 6Lt |
| Στροφές Μηχανήματος | 2800rpm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 160x310x305x365x320mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 11kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | C-4, C-6, C-9VV |
SIRMAN C-9VV Πολτοποιητής Cutter μηχάνημα 9LT
SKU:
C-9VV
2.500,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1.200W/ 1.6Hp |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 230V |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 9Lt |
| Στροφές Μηχανήματος | 2800rpm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 225x410x355x455x380mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 23kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | C-4, C-6, C-9VV |
SIRMAN MD1000 φούρνος μικροκυμάτων
SKU:
MD1000
750,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 520x442x790x312mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 17.7kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Ψηφιακό πάνελ και οθόνη, 9 επίπεδα ισχύος |
SIRMAN Softcooker XP Συσκευή μαγειρέματος Sous Vide
SKU:
Softcooker XP
1.300,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 2000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 1ph |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 110x105x130x260x170x170x210mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 4.5Kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | 25 προγράμματα. Θερμοκρασία 40°C – 115°C. Προαιρετικά * Δοχείο 1/1 GN s/ ατσάλι με καπάκι * Δοχείο 2/1 GN s/ατσάλι με καπάκι * Καπάκι για καλύτερη θερμομόνωση και λιγότερη σπατάλη θερμότητας για εξοικονόμηση Ενέργειας * Σακούλες vacuum. |
SIRMAN TM2 Πολυκοπτικό μηχάνημα
SKU:
TM2
1.360,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1ph/3ph |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/ 0,7Hp/ Watt 515 |
| Στροφές Μηχανήματος | 300rpm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 225x195x255x280x510x510x770mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 18.5kg |
SIRMAN WDB 900 COMBI φούρνος μικροκυμάτων
SKU:
WDB 900 COMBI
495,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 900W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 483x442x735x281mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 14.5kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Χρονοδιακόπτης, 5 επίπεδα ισχύος |
SIRMAN WP 1000 PFM φούρνος μικροκυμάτων
SKU:
WP 1000 PFM
680,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 520x442x790x312mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 17.7kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Χρονοδιακόπτης, 6 επίπεδα ισχύος |