Βλέπετε 265–276 από 641 αποτελέσματα
Filter by price
Filter by Brand
Alfa ElviomexAlfa Elviomex 8
ArtemisArtemis 3
Bambas FrostBambas Frost 177
CrystalCrystal 31
DihrDihr 12
DynamicDynamic 46
FagorFagor 81
FamaFama 1
FiammaFiamma 2
FriconFricon 16
IsikgazIsikgaz 1
JohnyJohny 16
KunbaKunba 4
MarenoMareno 86
Niki InoxNiki Inox 16
NorthNorth 84
RationalRational 13
SirmanSirman 9
SwedlinghausSwedlinghaus 2
UnoxUnox 33
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
-
NORTH Διπλή φριτέζα υγραερίου
3.016,00 €Original price was: 3.016,00 €.2.413,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.413,00 €. -
UNOX Φούρνος CHEFTOP MIND.Maps™ BIG ONE Electric 20 GN 1/1
14.200,00 €
-
FRICON Chest Freezer THC 220
Shop
DYNAMIC Ταχυζυμωρήριο 23 λίτρων
SKU:
SH20A
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1500W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V, 50HZ/60HZ |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 23l |
| Στροφές Μηχανήματος | 260,125/30 rpm γάτζος/κάδος) |
| Ζύμη max. | 8Kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 830x530x880mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 150kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | SH20AS, HS30S, HS50S |
DYNAMIC Ταχυζυμωρήριο 28 λίτρων
SKU:
HG30S
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1300/1700W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 380V, 50HZ/60HZ |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 28l |
| Στροφές Μηχανήματος | 230/150, 23/15 rpm γάτζος/κάδος) |
| Ζύμη max. | 12.5Kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 850x430x940mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 167kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | SH20AS, HG30S, HG50S |
DYNAMIC Ταχυζυμωρήριο 66 λίτρων
SKU:
HG50S
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 2.800/3.600W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 380V, 50HZ/60HZ |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 66l |
| Στροφές Μηχανήματος | 240,120/24,12 rpm γάτζος/κάδος) |
| Ζύμη max. | 25Kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 1030x580x1230mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 275kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | SH20AS, HG30S, HG50S |
DYNAMIC IB-270TV Μίξερ Χειρός
SKU:
IB-270TV
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 270W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50Ηz |
| Στροφές Μηχανήματος | 4000-16000rpm |
| Παραγωγή Μηχανήματος | 10Lt. |
| Άξονας | 160mm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 190x90x245mm |
DYNAMIC Μίξερ Χειρός
SKU:
IB-250EV
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 250W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50Ηz |
| Στροφές Μηχανήματος | 4000-16000rpm |
| Παραγωγή Μηχανήματος | 10Lt. |
| Άξονας | 190mm |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 190x90x245mm |
DYNAMIC Μαχαίρι κοπής γύρου με μπαταρία
SKU:
KS100C
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 80W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | Lion Battery 12V |
| Παραγωγή Μηχανήματος | 60Kg/h |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 205x195x165mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 1.25kg |
| Λάμα | Ø100mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | KS100C, KS100Ε, KS80S |
DYNAMIC Μπλέντερ με κανάτα
SKU:
GB-A100
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 2000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | AC/DC 240 Volts |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 2L |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 196x228x444mm/ Βάρος 4.5kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Διαστάσεις (M*B*Y) με συσκευασία 362x253x251mm. Εγγύηση ανταλλακτικών καλής λειτουργίας ενός (1) έτους. Η εγγύηση δεν καλύπτει την κανάτα. |
DYNAMIC Μπλέντερ με κανάτα
SKU:
GB-A300
240,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 2000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | AC/DC 240 Volts |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 2L |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 224x222x493mm// Βάρος 7.7kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Εγγύηση ανταλλακτικών καλής λειτουργίας ενός (1) έτους (Η εγγύηση δεν καλύπτει την κανάτα). Διαστάσεις (M*B*Y) με συσκευασία 295x280x570mm. |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
DYNAMIC Μπλέντερ με κανάτα κόκκινο
SKU:
GB-A200
190,00 €
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 2000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | AC/DC 240 Volts |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 2L |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 196x228x444m/ Βάρος 4.5kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Διαστάσεις (M*B*Y) με συσκευασία 362x253x251mm. Εγγύηση ανταλλακτικών καλής λειτουργίας ενός (1) έτους. Η εγγύηση δεν καλύπτει την κανάτα. |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
DYNAMIC Κρεπιέρα επαγγελματική
SKU:
EC-1
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 3000W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V-240V/50HZ |
| Διάμετρος δίσκου mm συσκευής βάφλας/κρέπας | 400mm |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 450x490x225mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 23Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς συσκευών βάφλας/κρέπας | EC-1Μονή πλάκα/ EC-2 Διπλή πλάκα |
DYNAMIC Κρεπιέρα επαγγελματική
SKU:
EC-2
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 3+3000W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V-240V/50HZ |
| Διάμετρος δίσκου mm συσκευής βάφλας/κρέπας | 400+400mm |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 890x490x225mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 47Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς συσκευών βάφλας/κρέπας | EC-1Μονή πλάκα/ EC-2 Διπλή πλάκα |
DYNAMIC Mixer Ζαχαροπλαστικής 7.5 λίτρων λευκό
SKU:
CS-B7A
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 0,3Kw |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 7.5l |
| Ζύμη max. | 0.8kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 400x250x410mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 22Kg |
| Μοντέλα ίδιας σειράς Μηχανήματος | CS-B5A, CS-B7A, CS-B10L |


















