Βλέπετε 253–264 από 641 αποτελέσματα
Filter by price
Filter by Brand
Alfa ElviomexAlfa Elviomex 8
ArtemisArtemis 3
Bambas FrostBambas Frost 177
CrystalCrystal 31
DihrDihr 12
DynamicDynamic 46
FagorFagor 81
FamaFama 1
FiammaFiamma 2
FriconFricon 16
IsikgazIsikgaz 1
JohnyJohny 16
KunbaKunba 4
MarenoMareno 86
Niki InoxNiki Inox 16
NorthNorth 84
RationalRational 13
SirmanSirman 9
SwedlinghausSwedlinghaus 2
UnoxUnox 33
Κατηγορίες προϊόντων
Top rated products
-
NORTH Διπλή φριτέζα υγραερίου
3.016,00 €Original price was: 3.016,00 €.2.413,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.413,00 €. -
UNOX Φούρνος CHEFTOP MIND.Maps™ BIG ONE Electric 20 GN 1/1
14.200,00 €
-
FRICON Chest Freezer THC 220
Shop
DYNAMIC Ηλεκτρική φριτέζα
SKU:
EF-8L-2
| Φριτέζες | |
| Ισχύς φριτέζας | 3.25+3.25kw |
| Τροφοδοσία φριτέζας | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα λαδιού | 8+8L |
| Χωρητικότητα κάδου/L | 12L+12L |
| Διαστάσεις φριτέζας | 550x415x340mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς φριτέζας | EF-4L-2, EF-6L-2, EF-8L-2 |
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-1
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 1350W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V-240V/50HZ |
| Χωρητικότητα/L συσκευής βάφλας/κρέπας | 1L |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 435x255x300mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 12Kg |
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-1S
| Συσκευές βάφλας/κρέπας | |
| Ισχύς συσκευής βάφλας/κρέπας | 1300W |
| Τροφοδοσία συσκευής βάφλας/κρέπας | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις συσκευής βάφλας/κρέπας | 538x250x313mm |
| Βάρος συσκευής βάφλας/κρέπας | 8.5Kg |
DYNAMIC Βαφλιέρα επαγγελματική
SKU:
WFR-2S
DYNAMIC φούρνος κυκλοθερμικός
SKU:
EC01-E
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 6000W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 880x800x600mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 65kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά Μηχανήματος | Θερμοκρασία: 0℃-300℃. Χρονοδιακόπτης. Θάλαμος: 620x422x448mm. 4 σχάρες. Διαστάσεις σχάρας 600x400mm |
DYNAMIC Επαγωγική εστία
SKU:
IC-35A
| Πλατώ ψησίματος-Επαγωγικές Εστίες | |
| Ισχύς πλατώ-εστίας | 3500W |
| Τροφοδοσία πλατώ-εστίας | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις πλατώ-εστίας | 450x350x145mm. Βάρος 5.2kg |
DYNAMIC Επαγωγική εστία
SKU:
IC-50A
| Πλατώ ψησίματος-Επαγωγικές Εστίες | |
| Ισχύς πλατώ-εστίας | 5000W |
| Τροφοδοσία πλατώ-εστίας | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις πλατώ-εστίας | 380x500x20mm. Βάρος 5.8kg |
DYNAMIC Φρυγανιέρα επαγγελματική
SKU:
ET-4
| Φρυγανιέρες | |
| Ισχύς φρυγανιέρας | 1800W |
| Τροφοδοσία φρυγανιέρας | 220V-240V/50HZ |
| Υποδοχή ψωμιού | 4 |
| Χρόνος ψησίματος | 0-5min |
| Διαστάσεις φρυγανιέρας | 315x270x220mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς σε φρυγανιέρες | ET-4 με 2 ή 4 θέσεις ψησίματος, ET-6 με 4 ή 6 θέσεις ψησίματος |
DYNAMIC Φρυγανιέρα επαγγελματική
SKU:
ET-6
| Φρυγανιέρες | |
| Ισχύς φρυγανιέρας | 2500W |
| Τροφοδοσία φρυγανιέρας | 220V-240V/50HZ |
| Υποδοχή ψωμιού | 6 |
| Χρόνος ψησίματος | 0-5min |
| Διαστάσεις φρυγανιέρας | 468x418x387mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς σε φρυγανιέρες | ET-4 με 2 ή 4 θέσεις ψησίματος, ET-6 με 4 ή 6 θέσεις ψησίματος |
DYNAMIC Φρυγανιέρα επαγγελματική φουρνάκι
SKU:
MET-300
| Φρυγανιέρες | |
| Ισχύς φρυγανιέρας | 2.45kw |
| Τροφοδοσία φρυγανιέρας | 220V-240V/50HZ |
| Διαστάσεις φρυγανιέρας | 368x418x387mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς σε φρυγανιέρες | MET-300, MET-450 |
DYNAMIC Φρυγανιέρα επαγγελματική φουρνάκι
SKU:
MET-450
| Φρυγανιέρες | |
| Ισχύς φρυγανιέρας | 2.60kw |
| Τροφοδοσία φρυγανιέρας | 220V-240V/50HZ |
| Διαστάσεις φρυγανιέρας | 468x418x387mm |
| Μοντέλα ίδιας σειράς σε φρυγανιέρες | MET-300, MET-450 |
DYNAMIC Ταχυζυμωρήριο 10 λίτρων
SKU:
HS-10L
| Μηχάνημα | |
| Ισχύς Μηχανήματος | 1100W |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 10l |
| Στροφές Μηχανήματος | ανάδευσης 110-285 rpm/ μπωλ 11-24 rpm |
| Κάδος Μηχανήματος | 15L |
| Ζύμη max. | 5Kg |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 630x340x600mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 65kg |


















